ATRAKCJE

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Krupówki

Najbardziej reprezentacyjna ulica w Zakopanem

Znajduje się na niej mnóstwo restauracji, knajp, sklepów z pamiątkami oraz organizuje się tu liczne pokazy. Dogodna lokalizacja Aparthotelu umożliwia korzystanie innych atrakcji takich jak np. muzea, które znajdują się w pobliżu Krupówek.

Kuligi

W głąb Doliny Chochołowskiej....

Serdecznie zapraszamy na kulig wraz z ogniskiem w głąb Doliny Chochołowskiej lub widokowy na Gubałówce. Oferta obejmuje godzinną przejażdżkę saniami 4-osobowymi na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego orazvgodzinną biesiadę przy akompaniamencie zespołu góralskiego na żywo, z pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem i poczęstunkiem typu bigos oraz herbatą góralską (herbata bez ograniczeń). Zapraszamy!
Odbiór z hotelu.

Skutery Śnieżne

Zima na resorach

Zabierzemy Państwa na niezapomnianą przygodę po przepięknych górskich krajobrazach. Wśród malowniczych
scenerii otulonych śnieżnymi pierzynkami będziemy przemierzać kilometry, pędząc na skuterach śnieżnych. Emocje, które będą towarzyszyć uczestnikom wyprawy są nie do opisania – adrenalina, zachwyt, a nawet szaleństwo – nie do porównania z niczym innym! Każdy uczestnik dostanie kask ochronny oraz zostanie przeszkolony z obsługi skutera śnieżnego, po czym ruszymy na podbój białych szlaków. Każdy będzie mógł spróbować świetnej zabawy prowadząc skuter. W przypadku braku śniegu – zapewnimy przejazd na quadach. Do prowadzania skutera śnieżnego oraz quada wymagana jest pełna trzeźwość uczestnika.
Odbiór z hotelu.

Gubałówka

Piękne widoki i wiele atrakcji

Miejsce niezwykle popularne z uwagi na niesamowite widoki jakie można oglądać z jej szczytu. Dzięki kolejce linowo – terenowej mogą Państwo podziwiać całą panoramę Tatr i Zakopanego, a także fragment pasma Babiogórskiego. Na górze znajdziemy zjeżdżalnię grawitacyjną, knajpy dla turystów, kramiki wzdłuż drogi na szczycie i parki linowe. Zimą dodatkowo park narciarski, atrakcje na skuterach, tory saneczkowe czy wyprawy na rakietach śnieżnych.

Wielka Krokiew

Największa spośród zakopiańskich skoczni narciarskich

Wielka Krokiew imienia Stanisława Marusarza, znajduje się na północnym stoku góry Krokiew pośród tatrzańskich lasów. Obiekt robi niesamowite wrażenie swoją wielkością i nowoczesnością, co więcej może pomieścić aż 50 tysięcy widzów. Pod skocznią znajdziemy szereg udogodnień i atrakcji takich jak parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów, a ponadto kramy, stragany, miejsca oferujące atrakcje dla dzieci (quady, park linowy, przejażdżki kucykiem, a zimą niewielki wyciąg narciarski).

Kasprowy Wierch

Legendarny szczyt w Tatrach Zachodnich

Szczyt wysokości 1987 m n.p.m. jest godny Państwa uwagi. Zalicza się on do najbardziej obleganych obiektów w Tatrach. Dzięki wydajnej i nowoczesnej kolejce, góra jest dostępna niemal dla każdego, a turyści planujący pieszą wycieczkę na Kasprowy Wierch mają do wyboru kilka szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności i czasie przejścia. To magiczne miejsce jest również „mekką” narciarzy ze wszystkich zakątków Polski. Właśnie tutaj mają początek dwie spektakularne, zjazdowe trasy narciarskie.

Wieliczka

Podróż do wnętrza Ziemi

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z polskich najcenniejszych zabytków, a także zabytek klasy światowej, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Wycieczka odbywa się trasą turystyczną, a następnie trasą Muzeum Żup Krakowskich. Będą Państwo mogli podziwiać podziemne jeziorka, wspaniałe kaplice, oryginalne urządzenia, a także ślady prac górniczych. W jednej z komór znajdują się sklepy z pamiątkami i podziemna karczma.
Odbiór z hotelu.

Polski Spływ Dunajcem

Jedziemy w Pieniny!

Oferujemy Państwu polski spływ przełomem Dunajca. Po drodze czekają na Państwa atrakcje: możliwość zwiedzenia Kościółka w Dębnie, gdzie filmowano niezapomniany serial „Janosik”, możliwość zwiedzenia Zamku w Niedzicy, zapory nad Zalewem Czorsztyńskim czy Parku Miniatur. Istnieje możliwość zakupu oscypków i żyntycy w tradycyjnej bacówce przy zaporze. Spływ odbywa się tratwami flisackimi poprzez malowniczy, wąski przesmyk górski rzeką Dunajec w Pienińskim Parku Narodowym. Flisacy zabawiają turystów niecodziennymi dowcipami i snują opowieści. Są to niezapomniane wrażenia oraz możliwość podziwiania piękna pienińskiej przyrody z niecodziennej perspektywy.
Wyjazdy codziennie (od 1 kwietnia do 30 października).
Zapraszamy!
Odbiór z hotelu.

Rafting / Rowery

Wycieczka obejmuje te same atrakcje dodatkowe jak przy „Polskim spływie Dunajcem”, jednak zamiast spływu tradycyjną tratwą, do wyboru:
- spływ pontonem z odpowiednim wyposażeniem tą samą trasą co tradycyjny spływ;
- przejażdżka rowerowa wzdłuż trasy spływu ścieżką rowerową przebiegającą pośród lasu.
Odbiór z hotelu.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij