ATRAKCJE

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Krupówki

Najbardziej reprezentacyjna ulica w Zakopanem

Znajduje się na niej mnóstwo restauracji, knajp, sklepów z pamiątkami oraz organizuje się tu liczne pokazy. Dogodna lokalizacja Aparthotelu umożliwia korzystanie innych atrakcji takich jak np. muzea, które znajdują się w pobliżu Krupówek.

Wielka Krokiew

Największa spośród zakopiańskich skoczni narciarskich

Wielka Krokiew imienia Stanisława Marusarza, znajduje się na północnym stoku góry Krokiew pośród tatrzańskich lasów. Obiekt robi niesamowite wrażenie swoją wielkością i nowoczesnością, co więcej może pomieścić aż 50 tysięcy widzów. Pod skocznią znajdziemy szereg udogodnień i atrakcji takich jak parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów, a ponadto kramy, stragany, miejsca oferujące atrakcje dla dzieci (quady, park linowy, przejażdżki kucykiem, a zimą niewielki wyciąg narciarski).

Kasprowy Wierch

Legendarny szczyt w Tatrach Zachodnich

Szczyt wysokości 1987 m n.p.m. jest godny Państwa uwagi. Zalicza się on do najbardziej obleganych obiektów w Tatrach. Dzięki wydajnej i nowoczesnej kolejce, góra jest dostępna niemal dla każdego, a turyści planujący pieszą wycieczkę na Kasprowy Wierch mają do wyboru kilka szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności i czasie przejścia. To magiczne miejsce jest również „mekką” narciarzy ze wszystkich zakątków Polski. Właśnie tutaj mają początek dwie spektakularne, zjazdowe trasy narciarskie.

Gubałówka

Piękne widoki i wiele atrakcji

Miejsce niezwykle popularne z uwagi na niesamowite widoki jakie można oglądać z jej szczytu. Dzięki kolejce linowo – terenowej mogą Państwo podziwiać całą panoramę Tatr i Zakopanego, a także fragment pasma Babiogórskiego. Na górze znajdziemy zjeżdżalnię grawitacyjną, knajpy dla turystów, kramiki wzdłuż drogi na szczycie i parki linowe. Zimą dodatkowo park narciarski, atrakcje na skuterach, tory saneczkowe czy wyprawy na rakietach śnieżnych.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij