1. Strona główna
  2. Góral Skipass

Góral Skipass

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Góral Skipass

06 grudnia 2018

Zakopane i Podhale mają w swojej ofercie Góral Skipass – bilet czasowy umożliwiający korzystanie z czterech wyciągów i kolei narciarskich: Witów SKI, Szymoszkowa, Harenda i Suche. Dołączone są do biletu promocje, pakiety oraz informacje o sezonowych wydarzeniach w Zakopanem i okolicy.

Góral Skipass to łącznie 9 kilometrów tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym dwie posiadające homologację FIS. W ich obrębie znajduje się: 5 wyciągów narciarskich krzesełkowych, 14 wyciągów orczykowych, kilka taśm dla dzieci i początkujących narciarzy. Każdy miłośnik białego szaleństwa w Góral Skipass może zmierzyć się z wyzwaniem nowych dla siebie stoków, doskonalić technikę jazdy, wybrać trasy odpowiednie dla siebie. Po udanym dniu na nartach czy snowboardzie dodatkowo warto skorzystać z innych atrakcji oferowanych w cenie biletu.

Poza rozmaitością tras narciarskich ogromną zaletą Góral Skipass jest jego dostępność. Kupić go można online na stronie www.goralskipass.com lub w biletomacie ustawionym w centrum Zakopanego lub w każdej ze stacji narciarskich tworzących Góral Skipass. Dostępne są karty czasowe 1-dniowe, 2-dniowe lub dłuższe, a nowoczesna technologia pozwala na przechodzenie przez bramki bez konieczności przykładania karty do czytnika.

Nie marnuj czasu na stanie w kolejkach! Nie tkwij na jednym stoku, ale odwiedź kilka! Taką możliwość daje nowoczesny bilet – Góral Skipass łączący stoki pasma Gubałowskiego. W planach jest także połączenie stacji narciarskich Witów SKI, Szymoszkowa, Harenda i Suche bezpłatną komunikacją miejską dla narciarzy posiadających skipass.

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij